15 лист. 2019
Безпека на дорозі

З 11.11.2019 по 15.11.2019 в закладі був проведений тиждень безпеки дорожнього руху. Оформлений інформаційний стенд "Безпека на дорозі".

13.11.2019 відбулась зустріч серед учнів 5 - 9 класів з представником Ізюмської лінійної колії, оператором СТУ Короткою І.С. та головним інженером Харківської дирекції залізничних перевезень Зенічем Ю.В.

14.11.2019 класний керівник 8-А класу Філон Н.Ю. та учні відвідали вихованців старших груп ДНЗ № 14 з нагоди проведення тижня безпеки дорожнього руху. Подарували дітям лепбук "Знай та вивчай правила дорожнього руху", який виготовили власноруч. Були роздані пам'ятки з "Правил поводження на дорогах".

Протягом тижня класні керівники 1-11 класів проводили години спілкування та виховні заходи:

- настільні ігри з правил дорожнього руху - 1-А клас, класний керівник Мілус І.В.;

- перегляд мультфільму "Абетка безпеки на дорозі" - 4-А клас, класний керівник Терещенко Є.Ю.;

- "Правила знати, правила виконувати - здоровим зростати" - 5-Б клас, класний керівник Кирильченко Л.І.;

- "Знай та вивчай правила дорожнього руху" - 7-Б клас, класний керівник Гавриленко О.О.;

- "Абетка пішоходів" - 3-А клас, класний керівник Івченко С.В.;

- "Завдання від світлофора-моргайка" - 2-А клас, класний керівник Ісаєнко Л.Л. (фото)