Освітній процес

Освітній процес у 2023/2024 навчальному році в умовах воєнного стану
проходитиме з використанням техологій дистанційною навчання.

В умовах правового режиму воєнного стану особливо важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти.

Для здійснення зв'язку між вчителем, учнями та батьками використовуватимуться електронні журнали та щоденники платформи "Е-журнал"

Інструкції для користування Е-журналом

Для зворотнього зв’язку з учителями-предметниками та класним керівником:

1. Електронні щоденники на платформі "Е-журнал"

2.Спільні групи класного керівника, учнів та вчителів-предметників у Viber;

3. Надсилати завдання для перевірки - прикріплюючи до завдань GOOGLE CLASSROOM.

4. Використовуються платформи Google Classroom, GOOGLE Meet.

Корисні посилання:

Платформа про навчання під час війни, створена за підтримки Міністерства освіти і науки України «Освіторія» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), яка буде корисною як для батьків, так і вчителів. (Тут зібрані відповіді на усі питання про навчання під час війни).

"Всеукраїнська школа онлайн" - Платформа для забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів під час дистанційного та змішаного навчання, яку запустили Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України