Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10

 
Відділ освіти Ізюмської міської ради

Навчальний процес

Графік проведення
міських учнівських турнірів

із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

 

 

Назва

Дата

Місце проведення

Керівник команди

1

Міський турнір юних істориків

06 жовтня 2017

Ізюмська гімназія № 3

Бондарчук С.Д.

2

Міський турнір юних біологів

13 жовтня 2017

Ізюмська гімназія № 3

Федина Г.І.

3

Міський турнір юних фізиків

20 жовтня 2017

Ізюмська гімназія № 1

Крупицька Н.М.

4

Міський турнір юних правознавців

03 листопада 2017

Ізюмська гімназія № 3

Бондарчук С.Д.

5

Міський турнір юних географів

10 листопада 2017

Ізюмська гімназія № 1

Анохина Т.В.

6

Міський турнір юних журналістів

17 листопада 2017

ІЦДЮТ

Гавриленко О.О.

7

Міський турнір юних хіміків

24 листопада 2017

Ізюмська гімназія № 1

Краснікова С.В.

8

Міський турнір юних

інформатиків

19 січня 2018

ІЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Кондратенко Ю.Ю.

9

Міський турнір юних економістів

26 січня 2018

ІЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Анохина Т.В.

10

Міський турнір юних математиків

02 лютого 2018

ІЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Кісіль Н.В.

11

Міський турнір юних раціоналізаторів і винахідників

09 лютого 2018

Ізюмська гімназія № 1

 

 

 

 

Графік проведення
І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 

із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

з/п

Дата проведення

Предмет

Класи, які беруть участь

Відповідальний вчитель

1.      

05.10.2017

Російська мова та література

8-11

Кирильченко Л.І.

 

2.      

10.10.2017

Екологія

8-11

Федина Г.І.

3.      

10.10.2017

Географія

8-11

Анохина Т.В.

4.      

10.10.2017

Економіка

10-11

Анохина Т.В.

5.      

10.10.2017

Інформаційні технології

9-11

Сухомлин І.Г.

Кондратенко Ю.Ю.

6.      

12.10.2017

Математика

6-11

Кондратенко Ю.Ю.

Кісль Н.В.

Сухомлин І.Г.

7.      

13.10.2017

Українська мова та література

7-11

Гавриленко О.О.

Лавриненко О.О.

8.      

17.10.2017

Біологія

8-11

Федина Г.І.

9.      

17.10.2017

Інформатика

8-11

Сухомлин І.Г.

Кондратенко Ю.Ю.

10.  

17.10 – 20.10.2017

Хімія

7-11

Федина Г.І.

11.  

18.10.2017

Правознавство

9-11

Бондарчук С.Д.

12.  

18.10.2017

Історія

8-11

Бондарчук С.Д.

13.  

19.10.2017

Астрономія

10-11

Крупицька Н.М.

 

14.  

19.10.2017

Фізика

7-11

Крупицька Н.М.

 

15.  

20.10.2017

Трудове навчання

7-9

10-11

Мильнікова О.В.

16.  

25.10.2017

Іноземні мови: англійська

8-11

Філон Н.Ю.

 

 

 

 

Графік проведення
ІІ
 (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
із навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році

 

 

з/п

Предмет

Дата

1.         

Трудове навчання

04.11.2017

2.         

Російська мова та література

05.11.2017

3.         

Історія

11.11.2017

4.         

Математика

12.11.2017

5.         

Фізика

18.11.2017

6.         

Екологія

19.11.2017

7.         

Іноземні мови:  англійська, німецька, французька, іспанська, мова іврит

25.11.2017

8.         

Географія

26.11.2017

9.         

Хімія

02.12.2017

10.    

Українська мова та література

03.12.2017

11.    

 Економіка

09.12.2017

12.    

Інформатика

10.12.2017

13.    

Біологія

16.12.2017

14.    

Астрономія

17.12.2017

15.    

Правознавство

23.12.2017

16.    

Інформаційні технології

24.12.2017