Бібліотека школи

Дорогі читачі, рада вітати Вас на сторінці нашої шкільної бібліотеки!

Бібліотека Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 працює щодня (крім суботи та неділі) з 08.00 до 16.30.

Перерва з 12.00 - 12.30

Правила користування бібліотекою Ізюмської ЗОШ І-ІІІ ст.№10

1.    Право вільного та безкоштовного користування бібліотекою мають учні, вчителі і всі працівники школи.

2.    Список послуг користувавчів :

* фонд навчальної, художньої, довідкової, науково-популярної літератури для учнів; методичної, науково-педагогічної для вчителів;

* книги, газети, журнали;

* картотеки, довідково-бібліографічний фонд, рекомендаційні списки літератури.

3.    Бібліотека обслуговує користувачів на абонементі (видача друкованих видань додому), в читальному залі.

Права, обовязки та відповідальність користувачів

Користувачі мають право :

*  Користуватися періодикою від 2 до 6 днів. Термін користування підручниками – навчальний термін. Термін користування новими           надходженнями, документами підвищенного читацького опиту  – 5 днів. Книги, які є у фонді в одному екземплярі видаються користувачам для роботи тільки у читальному залі.

* За втрату неповнолітніми читачами документів з бібліотечних  фондів відповідальність несуть батьки або особи, які їх заміняють.

Візитка

Бірюкова Людмила Петрівна

І. Загальні відомості

1.1 Посада: завідуюча бібліотеки