Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення

Ізюмської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 10

Ізюмської міської ради Харківської області

Навчально-виховний процес у школі організовано у відповідності зі Статутом школи, навчальними планами

та інструктивно-методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки України. Створені умови для учасників навчально-виховного процесу. У школі функціонують 15 навчальних кабінетів, спортивна зала, бібліотека, медичний кабінет, кабінетпсихолога, кабінет директора, внутрішні туалети, учительська.

В закладі обладнано кабінет інформатики, фізики та спортивну залу у відповідності до вимог.

В кабінеті інформатики обладнано 12 комп'ютерних місць, 6 з яких підключено до Інтернету (11 місць для учнів і 1 робоче місце вчителя). Також є проектор та екран.

Кабінет фізики обладнано приладами для проведення лабораторних та практичних робіт.