Конкурс з Початкового технічного моделювання

25 січ. 2020
Технічне моделювання

25 січня 2020 року на базі Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Ізюмської міської ради Харківської області відбувся міський етап конкурсу-змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Метою їх проведення є залучення дітей до науково-технічної творчості та організації їх змістовного дозвілля. Вік учасників – до 10 років.

Початкове технічне моделювання розвиває і поглиблює зацікавленість до інженерних знань, пам’ять і уяву, дрібну моторику рук, посидючість в досягненні наміченого.

В конкурсі-змаганнях брали участь 2 учасники Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10  Ізюмської міської ради Харківської області: Столпакова Тетяна та Байдуков Вадим - учні 4-А класу.

Учасники конкурсу-змагань виконували теоретичне, технічне та творче завдання (виготовляли об’ємні моделі транспортних засобів - машину, конструювали  фігури з «Танграму»).

Продемонструвавши творчий підхід, зосередженість та вміння діти посіли І командне місце. Здобули персональні місця: Столпакова Тетяна – ІІ місце, Байдуков Вадим – ІІІ місце.

Вітаємо наших переможців! (фото)