Тиждень толерантності

15 лист. 2019
Доброта врятує світ

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування у дітей та підлітків загальнолюдських, моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу з 11.11.2019 року по 15.11.2019 року в закладі  був проведений тиждень «Виховуємо толерантність».

У рамках Тижня  проведена виставка малюнків серед  учнів початкової  та середньої ланки на тему: Арт-акція «Якого кольору толерантність?» ( 5-8 класи), «Світ, в якому я хочу жити» (1-4 класи).

Для учнів 1-11 класів класні керівники провели:

-години спілкування «Прагніть бути толерантними», «Дружний колектив: який він?»;

- бесіди «Виховуємо толерантність».

11.11.2019 року соціальний педагог Самарченко Т.М. провела заняття з елементами тренінгу «Правила ввічливості» для учнів 5-х класів.

12.11.2019 року класний керівник 5-А класу Суховєєва Л.О. провела виховну годину «Вчимося жити в партнерстві та злагоді з іншими».

13.11.2019 року класний керівник 7-А класу Кондратенко Ю.Ю. провела виховний захід «Толерантна особистість».

15.11.2019 року класний керівник 6-Б класу Галицька Н.А. провела соціальний проект «Обійми мене». Класний керівник 8-А класу Філон Н.Ю. зі своїми учнями завітали до учнів 4-А класу з дружнім візитом та подарували пам’ятки толерантності

Протягом Тижня цікаво  і яскраво діти оформлювали Паркан «Я живу в толерантному світі». Взяли участь такі класи: 5-А, 11-А, 5-Б, 4-Б, 3-А, 7-А, 9-А, 6-А. Кожен день мав свій девіз і колір. Була організована шкільна пошта «Мені приємно тобі сказати…».

Упродовж тижня в школі працювала скринька довіри «Я хочу тобі сказати…»

Кожен день тижня мав свій колір. Діти та вчителі провели незабутній тиждень доброти. (фото)