Традиційне шкільне свято – свято Букваря- відбулося в 1-А класі

16 квіт. 2024
Ось і настав урочистий день ! Традиційне шкільне свято – свято Букваря- відбулося в 1-А класі 2 квітня в ліцеї №10. Першокласники попрощалися зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. Це свято залишило найкращі спогади в серцях дітей та гостів. Учні готувалися особливо старанно до цього свята, щоб віддати шану Букварику. Та були приємно здивовані , коли побачили на святі серед гостей Буратіно та Мальвіну. Дітки з задоволенням розгадували загадки від казкових героїв, танцювали разом з ними та співали пісні. Свято Букварика закінчилось, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято -перша сходинка у шкільному житті , яку першокласники подолали разом зі своєю першою вчителькою Мілус І.В. та своїми друзями та порадниками-батьками. Бажаємо успіхів нашим наймолодшим учням у подальшому навчанні.