Заходи до Дня Захисника України та українського козацтва

13 жовт. 2016
З 12 жовтня по 13 жовтня 2016 року в Ізюмській ЗОШ №10 відбулися заходи приурочені Дню Захисника України та тижню українського козацтва.

Метою за ходів є вшанування мужності й героїзму захистників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій та звитяг українського народу, зміцнення патріотичного духу у підростаючого покоління.

Традиційно відзначили свято учні 2-х класів - "Посвята в козачата".

Для учнів 3 - 4 класів відбувся конкурс "Козацької пісні". Переможцями конкурсу стали: І місце - 4 Б клас, ІІ місце - 3 Б клас, ІІІ місце - 3 А клас.

Учні 5 - 10 класів прийняли участь у конкурсі сторю і пісні "Давайте разом заспіваєм, браття!" Переможцями конкурсу стали: І місце - 9 А клас, ІІ місце - 6 А клас, ІІІ місце - 5 А клас.

На конкурсах були присутні бійці АТО Любицький Олександр Миколайович та Голод Олег Петрович.