Витяг з протоколу № 12
засідання педагогічної ради
Ізюмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10
Ізюмської міської ради Харківської області
від 12.06.2017
Присутні: 24
Відсутні: 0
Порядок денний:
- Про переведення учнів 5-8,10 класів до наступного класу.
І. СЛУХАЛИ:
Мильнікову О. В., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка повідомила про те, що відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, наказів Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 № 1272 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) загальноосвітніх навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році», (зі змінами), Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015 № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369; листів Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 № 1/9-149 «Про проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році», від 09.06.2016 № 1/9-296 «Про структуру 2016/2017 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 28.03.2017 № 89 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності Харківської області», наказу управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області від 06.04.2017 № 215 «Про порядок організованого закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Ізюм» на підставі річного оцінювання учні 5-8, 10 класів підлягають переводу до наступного класу.
ВИСТУПИЛИ: класний керівник 5-А класу Салтовську Ю.Р.
В 5-А класі навчалося 25 учнів. Всі учні опанували навчальну програму за 5-й клас
УХВАЛИЛИ:
Перевести наступних учнів 5-А класу до 6-А класу:
- Бєльчікова Владислава Олеговича
- Василенко Вероніку Юріївну
- Гребневу Євгенію Геннадіївну
- Горстюченко Катерину Анатоліївну
- Данілова Олега Олександровича
- Живолуп Дарію Олегівну
- Заржецьку Аліну Олександрівну
- Зуєва Данила Олександровича
- Камишана Руслана Олександровича
- Карауша Андрія Олеговича
- Коломакіна Даніїла Вікторовича
- Лаврова Богдана Олеговича
- Лісовол Софію Станіславівну
- Лисенка Сергія Сергійовича
- Масловця Владислава Сергійовича
- Мілент’єву Дарію Дмитрівну
- Міщенко Дарію Ігорівну
- Пархоменка Степана Івановича
- Поготовку В’ячеславу Васильовича
- Понамарьова Євгена Володимировича
- Собіна Владислава Сергійовича
- Старченка Дениса Юрійовича
- Столбова Віталія Дмитровича
- Туркову Ольгу Станіславівну
- Фоменка Михайла Олександровича
Голосували: «за» - 24; «проти» - 0; «утримались» - 0.
ВИСТУПИЛИ: класний керівник 6-А класу Колеснікова О.В.
В 6-А класі навчалося 18 учнів. Всі учні опанували навчальну програму за 6-й клас
УХВАЛИЛИ:
Перевести наступних учнів 6-А класу до 7-А класу:
- Будакова Веніаміна Віталійовича
- Вайло Марину Володимирівну
- Волкова Вячеслава Романовича
- Герасименка Олександра Євгеновича
- Герасименка Андрія Євгеновича
- Гунчика Олександра Петровича
- Данченко Богдана Сергійовича
- Зубахіну Дар’ю Олексіївну
- Іванова Романа Дмитровича
- Костюкевича Дмитра Олександровича
- Мацуцького Олексія Романовича
- Опришка Валерія Костянтиновича
- Орду Вероніку Сергіївну
- Трет’якову Альбіну Русланівну
- Тимофієнка Богдана Анатолійовича
- Туркову Інну Станіславівну
- Ходусову Єлизавету Сергіївну
- Шульгу Іллю Анатолійовича
Голосували: «за» - 24; «проти» - 0; «утримались» - 0.
ВИСТУПИЛИ: класний керівник 6-Б класу Крупицьку Н.М.
В 6-Б класі навчалося 19 учнів. Всі учні опанували навчальну програму за 6-й клас
УХВАЛИЛИ:
Перевести наступних учнів 6-Б класу до 7-Б класу:
- Бублія Віталія Юрійовича
- Гадяцького Матвія Сергійовича
- Дубовика Дмитра Сергійовича
- Жукову Діану Володимирівну
- Забашту Анастасію Володимирівну
- Кауна Семена Віталійовича
- Кондратенко Марію Андріївну
- Коломацького Нікіту Романовича
- Кочегарову Анастасію Сергіївну
- Мирошниченка Миколу Миколайовича
- Могилевського Максима Олексійовича
- Носакову Софію Володимирівну
- Поляка Ярослава Андрійовича
- Пономаренка Кирила Сергійовича
- Реуцького Артема Євгеновича
- Терещенка Івана Артемовича
- Фурсову Анастасію Сергіївну
- Цокоту Валерію Станіславівну
- Чувилка Віталія Олександровича
Голосували: «за» - 24; «проти» - 0; «утримались» - 0.
ВИСТУПИЛИ: класний керівник 7-А класу Лавриненко О.О.
В 7-А класі навчалося 21 учень. Всі учні опанували навчальну програму за 7-й клас
УХВАЛИЛИ:
Перевести наступних учнів 7-А класу до 8-А класу:
- Бережного Владислава Олеговича
- Борща Сергія Миколайовича
- Канівець Владиславу Віталіївну
- Капшука Дениса Дмитровича
- Карауш Любов Олегівну
- Курилову Ганну Олександрівну
- Кучерову Олену Володимирівну
- Мілус Вікторію Андріївну
- Нечаєва Миколу Івановича
- Ніколенка Олега Євгенійовича
- Педана Артема Сергійовича
- Савіну Олену Сергіївну
- Самойленко Ольгу Віталіївну
- Снісаренко Юлію Степанівну
- Стрельцова Дениса Сергійовича
- Ткаченко Людмилу Олександрівну
- Харуна Артема Костянтиновича
- Чегринця Олексія Євгенійовича
- Хіріна Григорія Олександровича
- Шпицю Анастасію Євгенівну
- Цапкову Каріну Олександрівну
Голосували: «за» - 24; «проти» - 0; «утримались» - 0.
ВИСТУПИЛИ: класний керівник 8-А класу Федина Г.І.
В 8-А класі навчалося 29 учнів. Всі учні опанували навчальну програму за 7-й клас
за 8-й клас
УХВАЛИЛИ:
Перевести наступних учнів 8-А класу до 9-А класу:
- Бабєєву Юлію Валеріївну
- Власова Сергія Ашотовича
- Гніденка Максима Сергійовича
- Гришка Владислава Євгенійовича
- Дворяненка Богдана Владиславовича
- Дудкіну Дар`ю Сергіївну
- Єхала Андрія Анаталійовича
- Єфімова Сергія Сергійовича
- Загорську Анну Костянтинівну
- Капусник Анастасію Русланівну
- Коваленко Аліну Олександрівну
- Курченко Катерину Олександрівну
- Лисенко Марію Сергіївну
- Лопатенка Артема Артемовича
- Люту Анастасію Сергіївну
- Матасову Єлизавету Олегівну
- Мацуцьку Світлану Романівну
- Нарожного Павла Юрійовича
- Нечаєва Івана Івановича
- Носакову Ярославу Володимирівну
- Олима Антона Едуардовича
- Петрушенка Іллю Олеговича
- Поготовку Дмитра Васильовича
- Рісунова Микиту Віталійовича
- Рибалка Ігора Валерійовича
- Сігаєва Антона Олександровича
- Тітову Анну Сергіївну
- Трофимову Яну Олександрівну
- Яценко Єлизавету Владиславівну
Голосували: «за» - 24; «проти» - 0; «утримались» - 0.
ВИСТУПИЛИ: класний керівник 10-А класу Самарченко Т.М.
В 10-А класі навчалося 17 учнів. Всі учні опанували навчальну програму за 10-й клас
УХВАЛИЛИ:
Перевести наступних учнів 10-А класу (універсальний профіль) до 11-А класу (універсальний профіль):
- Бабіча Ярослава Олексійовича
- Базілевич Валерію Валеріївну
- Бойка Олексія Вячеславовича
- Ватулу Олександра Ярославовича
- Заболоцького Антона Романовича
- Ісаєнко Марію Юріївну
- Качана Ярослава Андрійовича
- Купріянову Анну Геннадіївну
- Лисенка Івана Сергійовича
- Литовку Євгенію Олександрівну
- Погореленка Володимира Володимировича
- Рачилу Галину Володимирівну
- Смірнова Романа Станіславовича
- Сядристу Юлію Олександрівну
- Хлопотова Дениса Дмитровича
- Чуріліну Ганну Олександрівну
- Шаповалову Анастасію Олександрівну
Голосували: «за» - 24; «проти» - 0; «утримались» - 0.