Волонтерська діяльність

28 травня 2020 року за допомогою волонтера Марцинкевич Анастасії були надіслані подарунки для дітей дитячого будинку м.Кремінна Луганської області. Батьками та учнями школи були придбані канцтовари, іграшки та засоби особистої гігієни.(фото)

Люди, не будьте байдужі!

У закладі діє волонтерський загін «Милосердя»,  до складу якого входять 10 учнів, але добрі справи роблять всі учні та вчителі нашої школи - а це більше 300 осіб.

Волонтерство для дітей є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству. Юний волонтер,  завдяки соціальній діяльності, набуває практичні життєві орієнтири, досвід, оволодіває мистецтвом життєтворчості, саморозвитку особистості.

Волонтерський рух  діє у різних напрямках:

1. Соціальна допомога інвалідам, сиротам, людям похилого віку, просвітницька діяльність, пропаганда здорового способу життя;
  2. Пошукова робота «Волонтерська діяльність»;
  3. Екологічна робота загону;
  4. Благодійна допомога тим, хто опинився у складних життєвих обставинах;
  5. Підтримка воїнів ООС;
  6. Проведення патріотичних акцій, операцій, проектів, пам’ятних лінійок та інших заходів;
  7. Вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, учасників бойових дій на території інших держав, бійців ООС;
  8. Шефство над ветеранами Другої світової війни, дітьми війни;
  9. Проведення благодійних ярмарків, акцій з метою надання адресної допомоги;
  10. Догляд за пам’ятниками та могилами загиблих воїнів.

Виховний процес у школі спрямований на виховання громадянина-патріота, здатного розбудовувати суверенну Україну, творити себе і своє життя, відповідати за власні дії і вчинки і цим впливати на долю суспільства.

Учні нашого закладу не стоять осторонь подій, які відбуваються на Сході нашої країни.  . Прикладом доброчинної діяльності – це участь в акції «Допомога дітям Сходу», до якої долучилися учні 1-11 класів. Четвертий рік поспіль діти та вчителі беруть участь  в допомозі  дітям дитячого будинку в м. Кремінна Луганської області. На зібрані кошти були придбані концтовари, миючі та гігієнічні засоби. Учні 1-А класу (класний керівник Мілус І.В.) передали  волонтеру Марцинкевич Анастасії Владиславівни м’які іграшки для дітей. Також, вчителями та батьками, були зібрані дитячі речі. Долучилась до акції і депутат Ізюмської міської ради Харківської області – Слабунова В.Ю., яка передала солодощі дітям (цукерки та печиво). Подарунки дітям були передані волонтером Анастасією до Дня захисту дітей – 1 червня 2020 року.(фото)

22 січня 2020 року в школі проведений захід, присвячений Дню Соборності України. Це свято відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, яке відбулося в далекому 1919 році на Софійській площі в Києві.

Загальношкільна лінійка, яку підготували класний керівник Надточа І.В. та учні 9 - Б класу, була пронизана духом патріотизму, волелюбності українського народу. Діти з учителями співали гімн України. Після лінійки учні та працівники школи вийшли на подвір'я і вишикувались у ланцюг "Єдності", який символізує єдину країну. (фото)

Створений та організований інформаційний куточок (фото)