Новини

До 150 річниці з дня народження Лесі Українки, 04 березня 2021 року Національним центром "Мала академія наук України" спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Волинським національним університетом імені Лесі Українки та Волинською обласною Малою академією наук було проведено Всеукраїнську конференцію "Леся Українка у вимірах національної та світової культури", яка відбулася в режимі онлайн з використанням дистанційних технологій. В цьому заході взяла участь учениця 8-Б класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ #10, Пігарєва Аліна за напрямком "Волинь у життєтворчості Лесі Українки" на тему "Світ Волині у драмі-феєрії "Лісова пісня". Доповідь здобувачки освіти не залишилася без уваги суддів конференції і була надрукована у збірнику тез Всеукраїнської конференції "Леся Українка у вимірах національної та світової культур".

У травні 2021 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана проходив ІІІ Всеукраїнський учнівський конкурс наукових есе «Публічне управління в історії української держави» для учнів 9-11 класів закладів повної загальної середньої освіти України.

На конкурсне оцінювання есе експертною комісією І туру надала свою роботу Гребнева Євгенія, учениця 9-А класу Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 (науковий керівник учитель історії Федорова В. О.).
         За результатами І туру Конкурсу наукове есе Гребневої Євгенії «Історичний розвиток української національної ідеї» набрало 85 балів (із 100 можливих). Наукові есе учнів, які набрали 75 і більше балів будуть розміщені в електронному науковому збірнику «Публічне управління в історії української держави» з присвоєнням унікального номеру книжкового видання ISBN.
  Також Гребнева Євгенія пройшла в ІІ тур Конкурсу і була запрошена до участі у підсумкових дебатах, які відбулися в онлайн-режимі 19 травня 2021 року.