Новорічний зорепад

26 груд. 2019
Новорічні свята 5 - 9 класи

26 грудня 2019 року, за ініціативи волонтерського загону «Милосердя», серед учнів 5-11 класів відбулась благодійна акція «Подаруй надію на життя», що мала на меті - збір коштів  на лікування учениці ІЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 Панькевич Ользі (діагноз: пухлина головного мозку). Захід «Андріївські вечорниці», за участю учнів 7-Б класу, став для цього прикладом. Протягом всього дійства показали свої яскраві та неповторні виступи діти школи.

Учні продемонстрували карнавальні костюми. Проявили свою акторську майстерність. Цікаві та різноманітні номери зробили наше новорічне свято незабутнім.

Разом творити добро – просто!

Бажаємо всім любові та турботи близьких людей, посмішок друзів та небайдужих однодумців. Нехай Новий рік буде щедрим для Вас, принесе впевненості у правильності обраної мети та енергію для її досягнення! З Новим роком! (фото)